دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 98

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 97نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95 نمونه سوالات آموزش و پرورش اسفند 96 سوالات استخدامی آموزش و پرورش95 دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95 نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 98

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 97نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95 نمونه سوالات آموزش و پرورش اسفند 96 سوالات استخدامی آموزش و پرورش95 دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95 نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش بهمن 96
دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش نیمه اول 96
دانلود سوالات آموزش و پرورش 97 فروردین +دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 97

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95

نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95

نمونه سوالات آموزش و پرورش 95

سوالات استخدامی آموزش و پرورش95

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95

سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

آخرین مطالب

تشریح روند مصاحبه و گزینش پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95

  • تشکیل پرونده پذیرفته شدگان: از 7 دی آغاز و به مدت ۱۰ روز کاری تا ۲۰ دی ادامه خواهد داشت.
  • روند بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته‌شدگان: از تاریخ ۱۵ دی تا ۷ بهمن ۹۵ انجام می‌شود.
  • انجام مصاحبه تخصصی در سه پردیس دانشگاه‌های آموزش و پرورش: از ۱۱ دی‌ آغاز و به مدت ۱۵ روز تا ۲۶ دی ادامه خواهد داشت.
  • کار گزینش پذیرفته شدگان نهایی: از ۱۸ بهمن آغاز می‌شود و این روند احتمالاً ۱۴ اسفند ۹۵ پایان می‌یابد.

دانلود جزوه و سوالات مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش ویژه سال 95

نمونه سوالات مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش 95

سوالات مصاحبه دستگاه های اجرایی 95

نمونه سوالات مصاحبه تخصصی استخدامی علوم پزشکی 95

 نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در تاریخ ۶ دی ۹۵ اعلام شدٰ،‌ در این آزمون،‌ وزارت آموزش‌وپرورش به جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی پس از انجام مصاحبه علمی و گزینش اقدام می‌کند.

شاپور محمدزاده در رابطه با روند مصاحبه علمی و گزینش پذیرفته‌شدگان در سومین آزمون استخدامی به خبرنگار مهر گفت: از تاریخ ۱۵ دی تا ۷ بهمن ۹۵ روند بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته‌شدگان انجام می‌شود.

وی افزود: پس از بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی، پذیرفته‌شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می‌شوند و تلاش می‌شود تا نتایج مصاحبه تخصصی تا ۱۰ بهمن به سازمان سنجش اعلام شود و این سازمان از ۱۶ بهمن تا ۱۸ بهمن نتایج قطعی را اعلام خواهد کرد.

سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۱۸ بهمن کار گزینش پذیرفته شدگان نهایی آغاز می‌شود و این روند احتمالاً ۱۴ اسفند ۹۵ پایان می‌یابد در حقیقت کار گزینش یک ماه به طول می‌انجامد و تا اواخر اسفند نتایج پذیرفته‌شدگان در مرحله گزینش اعلام خواهد شد.

محمدزاده عنوان کرد: پذیرفته‌شدگان در مرحله نخست باید با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط  از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی مطلع شوند.

وی گفت: پس از اعلام نتایج قعطی گزینش، برگزاری دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان توسط دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌شود.

به گزارش مهر، ‌آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرده است: تشکیل پرونده پذیرفته شدگان از هفت دی آغاز و به مدت ۱۰ روز کاری تا ۲۰ دی ادامه خواهد داشت.

همچنین انجام مصاحبه تخصصی این افراد در سه پردیس دانشگاه‌های آموزش و پرورش از ۱۱ دی‌ آغاز و به مدت ۱۵ روز تا ۲۶ دی ادامه خواهد داشت.

در مجموع دو هزار و ۹۰۰ نفر برای ورود به آموزش‌و پرورش تهران در پست‌های مختلف اداری و آموزشی معرفی شده‌اند که این عدد حدود ۳ برابر ظرفیت نیاز است.

در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش چه می پرسند؟

دانلود جزوه و سوالات مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش ویژه سال 95

اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال 95

اخبار استخدامی سال 95

تشریح روند مصاحبه و گزینش پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانلود مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش سال 95

دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری و گزینش آموزش و پرورش

زمان مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش

زمان مصاحبه و گزینش از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سوالات مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1395 به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

1395/10/05
  • نسخه چاپی

 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ 95/8/21 شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (شامل دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، سازمان دامپزشکی، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان قضائی نیروهای مسلح، مرکز ملی رقابت، موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند. 

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی موظفند براساس موارد ذیل عمل نمایند:
توجه :
- عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
 
1- شرکت کنندگان در رشته‌های شغلی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (به جز 7 خوشه شغلی اعلام شده قبلی):
پیرو اطلاعیه‌های مورخ 95/9/20 و 95/9/30 (مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از رشته‌های شغلی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (بجز 7 خوشه شغلی که نتایج آنها طی اطلاعیه‌های ذکر شده اعلام گردیده)، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 95/8/21 شرکت نموده‌ و حد نصاب لازم را کسب نموده‌اند، می‌رساند با توجه به اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام درخصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن «بومی محل مورد تقاضا» (طبق مفاد آگهی و دفترچه ثبت نامی) علیرغم اطلاع رسانیهای مکرری که از طریق همین سایت جهت ویرایش و اصلاح سهمیه بومی در فرم ثبت‌نام (و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه) انجام شد، با توجه به عدم انتخاب دقیق وضعیت بومی توسط عده کثیری از داوطلبان دارای حد نصاب که موجب شده سهمیه مذکور برای ایشان لحاظ نگردد توجه داوطلبان دارای حد نصاب را به موارد ذیل جلب می نماید.
تذکر بسیار مهم: ظرفیت هر کد شغل محل مورد تقاضا صرفاً به داوطلبان بومی «شغل محل مورد تقاضا» اختصاص می یابد و در صورت عدم تکمیل ظرفیت، معرفی چند برابر به ترتیب از داوطلبان «بومی شهرستان» و در صورت عدم تکمیل از بین بومی شهرستان این ظرفیت به داوطلبان «بومی استان» اختصاص خواهد یافت. به عبارت دیگر داوطلبان دارای حد نصاب با حالت بومی «شغل محل مورد تقاضا» ممکن است با نمره کل کمتر نسبت به سایر داوطلبان با حالت بومی شهرستان یا بعد از آن بومی استان، که دارای نمره کل بالاتر هستند برای مراحل بعدی معرفی شوند. بنابراین دقت لازم در خصوص تعیین حالت بومی در سایت سازمان صورت پذیرد.
مثال: آزمون استخدامی برای بیمارستان شهر کارون از توابع شهرستان اهواز در استان خوزستان می‌باشد. داوطلب رشته محل مذکور در صورتی که مشمول یکی از بندهای پنجگانه گزینه ‹الف› برای شهر کارون باشد، «بومی محل مورد تقاضا» تلقی خواهد شد. لیکن چنانچه داوطلبی دارای یکی از ویژگیهای پنجگانه گزینه ‹ب› باشد مثلا محل تولد ایشان، اهواز باشد، برای رشته محل مذکور، «بومی شهرستان» محسوب می شود. در صورتی که فردی در اندیمشک (یکی از شهرستانهای استان خوزستان) حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد، برای رشته محل فوقالذکر، «بومی استان» محسوب می شود. لذا در صورتی که این ظرفیت از بین داوطلبان دارای حدنصاب «بومی محل مورد تقاضا» تکمیل نشود به بومی شهرستان و پس از آن به بومی استان و در نهایت به غیربومی اختصاص می یابد.
به عبارتی ممکن است داوطلب دارای حد نصاب با حالت بومی شغل محل مورد تقاضا با نمره کل 15/15 برای سایر مراحل معرفی شود لیکن داوطلبی با حالت بومی شهرستان یا استان با نمره کل مثلاً 52/40 معرفی نشود.
لذا موکداً اعلام میدارد داوطلبان مذکور لازم است بعد از مطالعه دقیق تعاریف و نکات ذیل، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در هر یک از بندهای حالت بومی، نوع بومی مشاهده نموده اند، جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 95/10/7 با ورود به سیستم، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.بدیهی است نتایج معرفی شدگان صرفاً بر اساس حالت بومی اعلام شده در این مرحله صورت خواهد گرفت. ضمناً داوطلبان فاقد حد نصاب با توجه به آنکه حد نصاب فارغ از نوع بومی است کارنامه خود را مشاهده خواهند نمود و نیازی به مشاهده ویرایش نوع بومی ندارند.
شرایط بومی بودن خود را مطابق با شرح ذیل با دقت مطالعه و در صورت لزوم اصلاح نمایید:
الف) «بومی محل مورد تقاضا» به فردی اطلاق میشود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد:
الف-1) محل تولد داوطلب یا همسر وی با محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
الف-2) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
الف-3) طی شدن حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) داوطلب به صورت متوالی یا متناوب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
الف-4) داشتن حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه برای داوطلب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
الف-5) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
ب) «بومی شهرستان» به فردی اطلاق میشود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی محل مورد تقاضا نباشد:
ب- 1) شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب-2) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ب- 3) داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ب- 4) داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
ب- 5) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
پ) «بومی استان» به فردی اطلاق میشود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی «محل مورد تقاضا» و «بومی شهرستان» نباشد.
پ- 1) استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
پ-2) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
پ- 3) داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
پ- 4) داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
پ- 5) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
لازم به توضیح است بعد از ویرایش اطلاعات داوطلبین در موعد مقرر، سازمان سنجش آمورش کشور اصلاحات را بررسی و داوطلبان را در قالب چند برابر ظرفیت به ترتیب نمره کل نهایی و بر اساس سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین) جهت بررسی مدارک و مستندات به دانشگاه مربوطه معرفی مینماید.
قطعا درج نتیجه معرفی شدگان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و یا تکمیل ظرفیت رشته محل مورد نظر توسط داوطلبان دارای نمره بالاتر با شرایط اعلام شده فوق، داوطلب معرفی نشده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.
 
2-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش
1- کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش می‌بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط (مندرج در این اطلاعیه) از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند. 
2- در هنگام مراجعه (برابر برنامه اعلام شده) اصل و تصویر مدارک و مستندات لازم (شناسنامه مدارک تحصیلی لازم، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم «ویژه آقایان»،  مدارک تحصیلی لازم، عکس، مدارک مربوط به استفاده از سهمیه‌ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تائیدیه‌های معتبر و...) به همراه داشته باشند.
3- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
4- گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری، برای پذیرفته شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است. محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه مجری دوره اعلام خواهد شد. تغییر محل آموزش و جابجایی مهارت آموزان مجاز نمی‌باشد.
5- مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی، بخشی از هزینه های مصاحبه استخدامی، معاینات پزشکی و برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی)، برعهده داوطلب خواهد بود.
6- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی "را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir  دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
7- مسئولیت‌های ناشی از خلل در استخدام افرادی که توانایی شرکت در تمام یا بخشی از دوره مهارت آموزی را ندارند برعهده خود شخص بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال پذیرفته شدگان دارای شرایط خاص مثل باردار بودن، فرزند شیرخوار یا کوچک، بیمار نیاز به مراقبت و ... ندارد.
8- چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.
9- دانشگاه مجری دوره یکساله مهارت آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت تقاضای مهارت آموز و وجود امکانات، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط خواهد بود .
10- رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی (مورخ 1395/7/18) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
11- عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
 
آدرس سایت ادارات کل آموزش و پرورش استانها
 
ردیف
استان‌ها
آدرس سایت
 1
آذربایجان شرقی
ea.medu.ir
 2
آذربایجان غربی
wa.medu.ir
 3
اردبیل
ARTa.medu.ir
 4
اصفهان
Asf.medu.ir
 5
البرز
ALBOrz.medu.ir  
 6
ایلام
ilam.medu.ir
 7
بوشهر
bushehr.medu.ir  
 8
چهار محال و بختیاری
chb.medu.ir  
 9
خراسان رضوی
razavi.medu.ir  
 10
خراسان شمالی
khn.medu.ir  
 11
خراسان جنوبی
skh.medu.ir  
 12
خوزستان
khouz.medu.ir  
 13
زنجان
zanjan.medu.ir  
 14
سمنان
semnan.medu.ir  
 15
سیستان و بلوچستان
sb.medu.ir  
 16
شهر تهران
Tehran.medu.ir  
 17
شهرستانهای استان تهران
Teo.medu.ir  
 18
فارس
fars.medu.ir  
 19
قزوین
caspian.medu.ir  
 20
قم
qom.medu.ir  
 21
کردستان
kurd.medu.ir  
 22
کرمان
kerman.medu.ir  
 23
کرمانشاه
kermanshah.medu.ir  
 24
کهگیلویه و بویراحمد
kb.medu.ir  
 25
گلستان
golestan.medu.ir  
 26
گیلان
guilan.medu.ir  
 27
لرستان
lorestan.medu.ir  
 28
مازندران
mazand.medu.ir  
 29
مرکزی
markazi.medu.ir  
 30
هرمزگان
hormozgan.medu.ir
 31
همدان
hamedan.medu.ir  
 32
یزد
yazd.medu.ir  

 

3-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت دادگستری
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت دادگستری می‌بایست سه روز بعد از اعلام نتیجه آزمون به سایت وزارت دادگستری به نشانی www.justic.ir/  مراجعه و از زمان، مکان و چگونگی ارائه مدارک مورد نیاز مطلع شوند.
 
4-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور می‌بایست؛ کلیه مدارک ذیل ( اصل و کپی) را از تاریخ 1395/10/11 لغایت 1395/10/15 به کارگزینی اداره کل دامپزشکی  استان مورد تقاضا  تحویل نمایند.
1- کارنامه منشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور
2- شناسنامه داوطلب و همسر، کلیه صفحاتوکارت ملی
3- کارت پایان خدمت
4- مدرک تحصیلی
5- قرارداد کار معین ( مشخص ) دارای کد شناسه – قرارداد کارگری  دارای کد شناسه – تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت
6- مدارک مربوط به بومی بودن( شهرستان، استان ) طبق موارد مندرج در آگهی استخدام
7- مدارک مربوط به سهمیه استخدامی 5 درصد ایثارگری
8- مدارک مربوط به معلولیت ( بهزیستی )
 
5-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان
معرفی‌شدگان سازمان حمایت مصرف­کنندگان و تولیدکنندگان لازم است از تاریخ 1395/10/11 لغایت 1395/10/15 با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به سازمان حمایت مصرف­کنندگان و تولیدکنندگان اداره کل تحول اداری و توسعه منابع انسانی به آدرس: (تهران- خیابان ولیعصر (عج) مقابل پارک ملت، خیابان ارمغان غربی، خیابان مهرشاد شمالی، پلاک 66 و یا خیابان نلسون ماندلا، خیابان شهید انصاری، نبش مهرشاد، پلاک 66 تلفن: 7- 22059371) مراجعه فرمایند.
1- اصل شناسنامه و تصویر تمامی صفحات (2 سری)
2- اصل و تصویر کارت ملی (2 سری)
3- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (2 سری)
4- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران) (2 سری)
5- عکس 4×3 (6 قطعه)
6- گواهی عدم سوء پیشینه از مراجع قانونی (در مرحله تشکیل پرونده توسط محل خدمت به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد)
7- گواهی سلامت جسمانی (در مرحله تشکیل پرونده توسط محل خدمت به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد)
*تذکر1: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته­شدگان الزامی می­باشد.
*تذکر 2: عدم مراجعه در مهلت مقرر (11/10/1395 لغایت 15/10/1395) به منزله انصراف بوده و پذیرش فرد لغو می­گردد.
 
6-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان تعزیرات حکومتی
کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان تعزیرات حکومتی می‌بایست با در دست داشتن مدارک ذیل‌الذکر بر حسب شغل محل انتخابی اصلی از روز شنبه مورخ 1395/10/11 لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1395/10/15 به مراکز ادارات کل تعزیرات حکومتی استان مربوطه مراجعه نمایند تا نسبت به تشکیل پرونده جهت ادامه روند استخدامی اقدام شود.
1- اصل و کپی مدارک تحصیلی
2- اصل و کپی کارت ملی
3- اصل و کپی (ازتمامی صفحات) شناسنامه
4- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
5- مدارک دال بر معلولین عادی
6- مدارک دال بر بومی بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
7- مدارک شاغلین قراردادی و ارائه شماره شناسه قراردادی
8- ارائه اصل و کپی مدارک مهارت‌های هفتگانه (ICDL) در صورت وجود
9- دوقطعه عکس 4×3 که در سال‌جاری گرفته شده باشد
10- پرینت کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور
 
7-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان امور مالیاتی کشور
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان امور مالیاتی کشور برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب حداکثر  3 روز بعد از اعلام نتایج به سایت سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی: www.intamedia.ir/  مراجعه نمایند.
 براساس اعلام سازمان امور مالیاتی و تایید سازمان اداری و استخدامی کشور با توجه به اینکه ظرفیت استخدامی مربوط به سهمیه 25 درصد ایثارگران برای رشته‌های شغلی آن سازمان قبلاً از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران تکمیل گردیده لذا داوطلبان متقاضی سهمیه 25 درصد ایثارگران برای رشته‌های شغلی انتخابی سازمان مذکور با سهمیه آزاد گزینش شده‌اند.
 
8-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان تبلیغات اسلامی
معرفی‌شدگان رشته‌های مربوط به سازمان تبلیغات اسلامی جهت ادامه فرآیند استخدامی خود حداکثر ظرف مدت 10 روز از تاریخ انتشار این اطلاعیه نسبت به ارائه مدارک ذیل‌الذکر به ادارات کل تبلیغات اسلامی استان مورد تقاضا (معرفی شده) اقدام نمایند:
1- اصل و تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه خود و افراد تحت تکفل (در صورت داشتن توضیحات تصویر صفحه آخر). (2 سری).
2- اصل و تصویر کارت ملی پشت و رو. (2 سری).
3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی حوزوی (مرجع تشخیص و تعیین سطوح علمی تحصیلات حوزوی (به استثنای استان خراسان رضوی) مدیریت حوزه علمیه قم می‌باشد (2 سری).
تبصره: مرجع تشخیص سطوح علمی روحانیون حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی است.
4- 4 قطعه عکس پرسنلی 4´3 با لباس روحانیت.
5- اصل و تصویر کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت دایم (2 سری).
6- اصل و تصویر مدارک دال بر ایثارگری در صورت داشتن شرایط، بر حسب مورد از بنیاد شهید، ارتش و یا سپاه استان (2 سری).
7- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت عادی در صورت داشتن شرایط، تأیید شده از سوی سازمان بهزیستی استان (2 سری).
شایان ذکر است در صورت عدم تطابق مدارک و مستندات ارائه شده با اطلاعات مندرج در سامانه ثبت‌نام آزمون استخدامی، فرد قبول شده از ادامه روند استخدامی خارج خواهد شد.
 
9-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
کلیه معرفی‌شدگان سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور برای تکمیل پرونده استخدامی و سایر مراحل بعدی، حداقل سه روز بعد از اعلام نتیجه به آدرس prisons.ir (سایت این سازمان) مراجعه نمایند.
 
10-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان قضائی نیروهای مسلح
کلیه معرفی‌شدگان سازمان قضایی نیروهای مسلح ابلاغ نمایند سه روز بعد از اعلام نتایج، جهت آگاهی از برنامه زمان بندی مصاحبه‌های علمی و تخصصی و گزینش به سایت سازمان به آدرس www.imj.ir  مراجعه نمایند.
 
11-معرفی شدگان رشته‌های شغلی مرکز ملی رقابت
کلیه معرفی‌شدگان موظف می‌باشند مدارک ذکر شده در ذیل را شخصاً براساس برنامه زمانی تعیین شده به واحد کارگزینی مرکز ملی رقابت به آدرس شهرک قدس- فاز 4- خیابان ایوانک- خیابان زرافشان شمالی- ساختمان شماره 75 ارائه دهند.
مدارک مورد نیاز عبارتند از:
۱)اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه
۲) اصل کارت‌ ملی و کپی از دو طرف آن
۳) اصل و کپی مدرک تحصیل و یا گواهی‌موقت تعیین شده در آگهی استخدام اولیه.
۴)اصل و کپی کارت پایان‌خدمت و یا گواهی‌ معافیت قانونی دائم برای آقایان
۵) 4 قطعه عکس ۴×۳ جدید و پشت نویسی‌شده
۶) گواهی معتبر مبنی بر ایثارگری برای داوطلبانی که بر اساس سهمیه ایثارگران پذیرفته شده اند.
7) گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی
8)گواهی معتبر سابقه کار برای داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در دستگاه‌های دولتی از تاریخ 22/11/1357به خدمت اشتغال داشته‌اند، که میزان مدت خدمت غیر رسمی به حداکثر سن داوطلب افزوده خواهد شد.
9)مدارک معتبر مربوط به تأیید بومی بودن (مطابق آگهی استخدام اولیه).
10) نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی (ویژه شاغلین قرارداد انجام کار معین) برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی.
برنامه زمانی جهت ارائه مدارک:
* خوشه شغلی کارشناس حقوقی و کارشناس آمار موضوعی، روز یکشنبه 1395/10/12 از ساعت 9:00 الی 15:00 (سه بعداز ظهر)
* خوشه شغلی کارشناس مطالعات اقتصادی، روز دوشنبه 1395/10/13 9:00 الی 15:00 (سه بعداز ظهر)
 
12-معرفی شدگان رشته‌های شغلی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی
کلیه معرفی‌ شدگان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب حداکثر  5 روز بعد از اعلام نتایج به سایت این سازمان به نشانی  www.imps.ac.ir/ مراجعه نمایند.
 
13-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی
معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی (استان های هرمزگان و کردستان) می‌توانند با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده به آدرس تهران، میدان امام خمینی، خیابان صوراسرافیل، ساختمان مرکزی وزارت یاد شده، اداره کل امور اداری و پشتیبانی، طبقه دوم، اتاق 2213 از ساعت 9:00 الی 15:00 (سه بعداز ظهر) مراجعه نمایند.
ضمناً پذیرفته‌شدگان پس از تأیید مدارک توسط اداره کل مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت  www.mefa.gov.ir از نحوه برگزاری مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.
مدارک مورد نیاز:
1- اصل شناسنامه به انضمام تصویر تمام صفحات.
2- اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو.
3- اصل مدرک تحصیلی  به انضمام تصویر مربوطه.
4- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی به انضمام تصویر. (ویژه آقایان)
5- مدارک دال بر بومی بودن.
6- نامه اشتغال به کار از دستگاه برای کارکنان قرارداد انجام کار معین به انضمام کلیه احکام مربوطه. (در صورت علامت زدن در زمان ثبت‌نام)
7- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران. (در صورت استفاده از سهمیه 5% ایثارگران)
8- معرفی نامه از سازمان  بهزیستی برای معلولین. (در صورت استفاده از سهمیه 3% معلولین)
9- کارنامه قبولی در آزمون.
10- دو قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده.
جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان برای مصاحبه و سایر مراحل پذیرش رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی
ردیف
تاریخ
نام خانوادگی بر حسب حروف الفبا
1
1395/10/11
الف- ب- پ- ه- ص- ض - ت- ث –ج- چ- م- ط- ظ - ح-خ- ژ- ی
2
1395/10/12
 ن- ل - د- ذ- ر- ز-ک- گ-و - س-ش - ع- غ- ف- ق
 
تذکر: لازم به توضیح است اعلام نتیجه در کارنامه به عنوان معرفی شده به منزله پذیرفته شده نهایی نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و همچنین سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و...) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، از بین داوطلبان واجد شرایط در این مرحله، به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص و جهت معرفی به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.
در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال 1395 منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ 95/10/11 با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های 42163 با پیش شماره021  در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ 95/10/11 ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری ها | ایران استخدام

iranestekhdam.ir › اطلاعات مصاحبه استخدامی
Translate this page
اعلام زمان انجام مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شهرداریها جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری ... نویسنده : محمد امیری ۴۲ دیدگاه (مشاهده) 95/02/28 ...

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت ...

www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=4849
Translate this page
4 days ago - عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و ... استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 95/8/21 شرکت نموده‌ و حد .... با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به ...

سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی (نتایج اعلام شد)

www.e-estekhdam.com/آزمون-فراگیر-استخدامی-دستگاههای-دولت/
Translate this page
2 days ago - برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید .... داوطلبان استخدام نباید در زمان ثبت نام از مستخدمین رسمی، ثابت و ...

استخدام شهرداری ها سال 95 (تجربیات آزمون + خبر اعلام نتایج) | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/استخدام-شهرداری-ها/
Translate this page
1 day ago - خبر ۶ دی ۹۵ – زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری های خوزستان ..... خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۵- زمان ومکان مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری های استان ...

استخدام پست بانک در سال 95 (نتایج اعلام شد) | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/استخدام-پست-بانک/
Translate this page
1 day ago - کاربران عزیز برای مشاهده زمان مصاحبه آزمون استخدامی بر روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات میتوانید زمان مصاحبه را مشاهده نمایید.

استخدام آموزش و پرورش (نتایج اعلام شد)

www.e-estekhdam.com/استخدام-آموزش-و-پرورش/
Translate this page
1 day ago - برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید ... خبر ۱ دی ۹۵ –زمان اعلام نتایج و شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و ...

استخدام وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 95 | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/استخدام-وزارت-امور-اقتصادی-و-دارایی/
Translate this page
4 days ago - خبر ۵ دی ۹۵ – کارنامه آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی ... خبر ۱۵ تیر ۹۵ – زمان برگزاری مصاحبه تخصصی استخدامی وزارت امور اقتصادی و ...

استخدام بانک صادرات در سال 95 | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/استخدام-بانک-صادرات-ایران/
Translate this page
7 hours ago - ای استخدام معتبرترین مرجع کاریابی و اخبار و آگهی های استخدامی شرکت‌های ... سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک صادرات اینجا کلیک کنید .... ۴ – با عنایت به این که صرفاً مدارک ارسالی در زمان ثبت نام اینترنتی ملاک ...

استخدام وزارت نیرو سال ۹۵ (اعلام رسمی زمان برگزاری آزمون) | استخدام

www.estekhtam.com/استخدام-وزارت-نیرو-سال-95/
Translate this page
Nov 21, 2016 - در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟ سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو 95 صفحه مخصوص قبول شدگان آزمون وزارت نیرو 91-94 خبر ۱۴ مهر ۹۵: امسال آزمون ...

خبرگزاری تسنیم - زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش‌‌ و ...

https://www.tasnimnews.com/.../زمان-مصاحبه-پذیرفته-شدگان-آزمو...
Translate this page
3 days ago - زمان برنامه‌ریزی برای مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ... برای انجام مصاحبه پذیرفته‌شدگان این آزمون تا پایان وقت اداری امروز 6 دی‌ ماه 95 است.

زمان مصاحبه اموزش وپرورش :: دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و ...

https://meduir.blog.ir/1395/02/29/زمان-مصاحبه-اموزش-وپرورش
Translate this page
May 18, 2016 - استخدام آموزش و پرورش سال 95 (خبر استخدام جدید) |«ای استخدام» نمونه سوالات مصاحبه آموزش و پرورش نمونه سوالات مصاحبه آموزش و پرورش نمونه سوالات ...

استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 95 - اطلاعیه اعلام نتایج ...

estekhdamjoo.ir/.../استخدام-فراگیر-دستگاه‌های-اجرایی-کشور-در-سال-95---اطلاعیه-جدید....
4 days ago - عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و .... در دفترچه آزمون استخدامی، بخشی از هزینه های مصاحبه استخدامی، معاینات ...

زمان مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری ها - ایران استخدام

tnews.ir/news/a5dd31595255.html
Translate this page
اعلام زمان انجام مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شهرداریها زمان مصاحبه آزمون استخدامی البرز به شرح ... نویسنده : محمد امیری ۴۲ دیدگاه (مشاهده) 95/02/28 ...

استخدام آموزش و پرورش

dehvand.ir/140782/
Translate this page
Oct 15, 2016 - پیرو انتشار اطلاعیه‌ مورخ 95/7/10 بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و ..... توجه: داوطلبان باید مدارک لازم را در زمان مصاحبه ارائه نمایند.

زمان مصاحبه استخدامی پست بانک سال 95 - مرجع آگهی های استخدام

www.estekhdami.org/tag/زمان-مصاحبه-استخدامی-پست-بانک-سال-95
Translate this page
مطالبی که برچسب 'زمان مصاحبه استخدامی پست بانک سال 95' دارند. پست بانک ایران. زمان مصاحبه آزمون پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پست بانک ایران سال ۹۵.

استخدام پست بانک (اعلام نتایج) سال 95 | خرداد 95 - باروت

www.baroot.com/news/استخدام-پست-بانک-ایران/
Translate this page
۵ خرداد ۹۵ – کاربران عزیز برای مشاهده زمان مصاحبه آزمون استخدامی بر روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات میتوانید زمان مصاحبه را مشاهده نمایید.

شروع ثبت نام آزمون استخدامی مشترک دستگاهای اجرایی سال 95

barghnews.com/.../شروع-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-مشترک-دستگاها...
Translate this page
Jul 18, 2016 - ثبت‌نام برای استخدام نیروی انسانی در 12 دستگاه اجرایی در سال 95 از امروز دوشنبه مورخ 95/4/28 آغاز شد. ... اعلام نتایج مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی ... بلاتکلیفی استخدامی‌های سال 94/ نامعلوم بودن زمان شروع بکار استخدامی ها.

نتایج پذیرفته شدگان مصاحبه آزمون استخدامی وزرات نیرو علام شد/ نحوه ...

barghnews.com/.../نتایج-پذیرفته-شدگان-مصاحبه-آزمون-استخدامی-وزرات-نیرو-علام-...
Jul 29, 2015 - جزئیات برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 95. تاریخ توزیع کارت .... معمولا فاصله بین اعلام نتایج تا زمان مصاحبه چقدر هست؟ اگرامکان دار ...

اطلاعیه ها :: - دانشگاه علوم پزشکی لرستان

www.lums.ac.ir/index.php?module=web_directory&wd_id...
Translate this page
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 21/8/95 (مدارک مورد نیاز) ... زمان ثبت نام و مصاحبه معرفی شدگان روزهای 22 و 23 آبان در مکان واقع در خرم آباد – انتهای خیابان ...

استخدام های جدید اداره ها

facenama.com/links/id:998
Translate this page
استخدام دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور سال ۹۵ زمان اعلام نتایج و شرایط قبولی در .... ۱ گام جلوتر از همه باشید با، سوالات آزمون استخدامی بانک مسکن در مصاحبه های ...

جزئیات ثبت‌نام و مواد آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940510001517
Translate this page
Aug 2, 2015 - جزئیات مراحل ثبت‌نام، مواد آزمون و نحوه دریافت کارت آزمون استخدامی آموزش و ... برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد. ... تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ 94.5.15 ...

استخدام جدید شهرداری ها 95 | سال 1395 | جدیدترین ها در سایت جدیده

jadide.ir/استخدام-جدید-شهرداری-ها-95-سال-1395/
Translate this page
آگهی استخدام شهرداری سال 95, استخدام دولتی سال 95, استخدام شهرداری سال 95, استخدام ... خبر 12 اردیبهشت 95 : زمان ومکان مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری های استان ...

استخدام سازمان زندان ها سال 95 | اخبار استخدامی سازمان زندان

www.ghatreh.com/news/nn32746651/استخدام-سازمان-زندان-سال
Translate this page
Oct 3, 2016 - ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود ..... سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً ...

استخدام | اعلام زمان مصاحبه و نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی ...

estekhdam.pardad.ir/N_5502.aspx
Translate this page
Nov 22, 2014 - اعلام زمان مصاحبه و نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 93,استخدام سازمان تامین ... استخدام 95 | استخدام تمام مقاطع تحصیلی در سال 95.

استخدام آموزش و پرورش سال 95 (نتایج اعلام شد)|

www.e-soal.ir/استخدام-آموزش-و-پرورش/
Translate this page
استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 95 به تعداد 20 هزار نفر از طریق آزمون و کنکور ..... ... دانلود سوالات مصاحبه آموزش و پرورش · دانلود نمونه ... شنیده ها حاکی از این است که زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ نهایتا آخر آذرماه سال جاری می باشد.

جزئیات کامل مصاحبه گزینش استخدامی آموزش پرورش 94-95 / زمان مصاحبه ...

www.rasekhoon313.ir/post/830
Translate this page
Nov 11, 2015 - از بین داوطلبان دارای حد نصاب آن دسته از داوطلبانی که در ردیف چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز به شرکت درمراحل بعدی (مصاحبه ...

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی کشور + لینک صفحه ...

www.tamin.ir/News/Item/23236/66/23236.html
Translate this page
بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی ... ٧- مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با ...

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش - خبرگزاری دانشجو

www.snn.ir/detail/News/467459/84
Translate this page
Dec 7, 2015 - زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ... ارسال شد و پس از اعلام نتایج مصاحبه از سوی وزارت آموزش و پرورش، سازمان سنجش با محاسبه ... محمدزاده تصریح کرد: کسانی موفق خواهند شد که در سال تحصیلی 95-96 وارد کلاس شوند ...

اعلام نتایج آزمون استخدامی پست بانک از طریق سایت و پیامک | سیتنا

www.citna.ir/news/172213
Translate this page
Jan 11, 2015 - آزمون استخدامی پست بانک ایران روز جمعه نوزدهم دی ماه سال جاری در تهران و سایر ... پس از قبولی در آزمون کتبی و کسب موفقیت در مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی ... مونده زمان ازمون تمام بشه بلافاصله بعد از اعلام اتمام پایان زمان امتحان ورقه ها رو ... هممون سر کاریم 28 هزار شرکت کننده و 95 نفر نیاز 28 هزار تا 30000 تومان ...

جزئیات مصاحبه و آزمون علمی برای رشته های نیمه متمرکز کنکور ۹۵ ...

www.mehrnews.com/.../جزئیات-مصاحبه-و-آزمون-علمی-برای-رشته-...
Translate this page
Oct 21, 2016 - آزمون سراسری سال 95 ... داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از زمان و محل برگزاری آزمون عملی، به اطلاعیه‌ای که در .... آدرس مدیریت‌های گزینش و استخدام استان‌ها و سایر مدارک مورد نیاز در سایت دانشگاه به نشانی: www.police.ir قابل مشاهده است.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

www.entekhab.ir/.../زمان-اعلام-نتایج-آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرور...
Translate this page
Nov 5, 2015 - آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب 3 هزار و 700 نفر در تاریخ 27 شهریور ... پرورش، پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی روند مصاحبه علمی و گزینش آغاز ... پس از کسب گواهینامه معلمی از مهر 95 وارد دستگاه تعلیم و تربیت شوند.

استخدام در صنایع فولاد کرمان - دعوت به همکاری

azmoon.ksi.ir/
Translate this page
اسامی داوطلبین مجاز به شرکت در مصاحبه تخصصی شرکت صنایع فولاد کرمان اعلام شد ... شرکت صنایع فولاد کرمان در خصوص زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی.

نمونه سوالات استخدامی رایگان

www.file99.ir/
Translate this page
نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری 95 · دانلود نمونه ... نمونه سوالات مصاحبه استخدامی اموزش و پرورش ... نمونه سوالات استخدامی ازمون فراگیر اموزش و پرورش (ابان ماه95 ).

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (زمان و مکان مصاحبه) | ایران استخدام

vista.ir/cdn/.../استخدام-سازمان-ثبت-اسناد-و-املاک-(زمان-و-مکان-مصاح...
Translate this page
نویسنده : محمد امیری ۵۱,۵۴۹ دیدگاه (مشاهده) 95/09/28 ... جهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی سازمان ثبت اسناد در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید ...

استخدام-بانک-مهر-اقتصاد-(اعلام-زمان-مصاحبه) - اخبار استان لرستان

lorestan.info/news/.../استخدام-بانک-مهر-اقتصاد-(اعلام-زمان-مصاحبه)
Translate this page
6 days ago - ... زمان مصاحبه). نویسنده : محمد امیری ۳,۴۹۴ دیدگاه (مشاهده) 95/10/01 ... خبر ۳۰ آذر ۹۵: اعلام زمان تحویل مدارک آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد. ضمن عرض ...

ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش+لینک ثبت نام و دفترچه

pnunews.com/3039/ثبت-نام-آزمون-استخدام-آموزش-و-پرورش/
Translate this page
Aug 6, 2015 - برای دانلود دفترچه ثبت نام و جزییات آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید ... برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد. ... تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ ...

زمان اعلام.نتایج آزمون استخدامی پتروشیمی امیرکبیر در سال 95

4khabar.ir/search/?q=زمان+اعلام.نتایج+آزمون+استخدامی...95
Translate this page
خبر ۲ تیر ۹۵: اعلام تاریخ و زمان مصاحبه برای مشاهده تاریخ و زمان مصاحبه افراد ثبت نامی در بخش صرفا مصاحبه اینجا را کلیک کنید قابل توجه داوطلبان ثبت نامی در ...

:: استانداری خوزستان :: > صفحه نخست

ostan-khz.ir/
Translate this page
اطلاعیه شماره 2 زمان و مکان مصاحبه استخدام پیمانی · گزارش های .... اطلاعیه/نتایج آزمون استخدامی شهرداری های خوزستان سال 94 فردا چهارشنبه اعلام می شود. به گزارش ...

زمان مصاحبه فوریت پزشکی 95 - جدیدترین اخبار ایران و جهان

shadow-co.ir/search/?q=زمان+مصاحبه+فوریت+پزشکی+95
Translate this page
مبحث راهنما و مشورت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید (همراه با پاسخ) ایران استخدام گام به ...

بخش جذب مدرس - وبلاگ های کانون زبان ایران

blogs.ili.ir/jazb/
Translate this page
اسامی پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه از تاریخ ۹۵/۹/۳۰ لغایت ۹۵/۱۰/۰۱ در بخش انگلیسی که در مرکز تهران برگزار شده است به شرح زیر می باشد: توجه : زمان شرکت در دوره ...

استخدام آموزش و پرورش 95 - استخدام 24

estekhdam24.com/employment-country/1123-medu.html
Translate this page
شروع ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 - اطلاعات زمان استخدام وزارت ... توانمندهای عمومی، تخصصی و مصاحبه استخدامی متناسب با نیازهای واحدهای آموزشی ...

استخدام بانک پاسارگاد سال 95

banki.ir/ba/Jobs/vacancy/Index/استخدام-بانک-پاسارگاد...95-/256
Translate this page
کارفرمای بانک پاسارگاد اگهی استخدام استخدام بانک پاسارگاد سال 95 . ... شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.

زمان ثبت نام و مصاحبه دکتری 95 دانشگاه فردوسی مشهد | سامانه دانشجویان ...

iranstudents.ir › آزمون ها
Translate this page
Rating: 3.7 - ‎Review by َAdmin2
Apr 3, 2016 - صفحه اصلی آزمون ها زمان ثبت نام و مصاحبه دکتری ۹۵ دانشگاه فردوسی .... آخرین اخبار آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ با استخدام ۸ هزار نفر موافقت شد.

دانشگاه هرمزگان - صفحه اصلی

www.hormozgan.ac.ir/
Translate this page
اطلاعیه در خصوص زمان و محل مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1395 (مرحله ... سال تحصیلی 96-95 که در یکی از رشته های دایر در دانشگاه هرمزگان دعوت به مصاحبه شده‌اند ...

سامانه جذب نیروی انسانی: Home Page

jazb.ajums.ac.ir/
Translate this page
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی تاریخ 95/08/21 سازمان سنجش آموزش ... زمان و مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان و با عنایت به اطلاعیه ی مورخ 95/09/30 ...

استخدام - آگهی ها و خبرهای استخدامی | خبر فارسی

khabarfarsi.com/estekhdami
Translate this page
روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | سه شنبه ۷ دی ۹۵. آگهی های ..... علاقمندان می توانند رزومه خود را به ایمیل ذیل ارسال نمایند : qc.vacancy95@gmail.com. ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ... زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد.

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

www.yums.ac.ir/
Translate this page
اطلاعیه شماره 1 جهت تشکیل پرونده آزمون استخدام 95 ... اعلام زمان حضور پزشکان عمومی مشمول طرح نیروی انسانی پذیرفته شده دوره چهارم سال 1395 جهت تعیین محل خدمت ...

استخدامی آموزش و پرورش سال 95-96 | لینک دریافت نتایج | زمان اعلام ...

kabironline.net/.../آزمون-استخدامی-آموزش-وپرورش-21-آبان-95-جز/
Translate this page
Dec 15, 2016 - اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95-96,آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95-96,نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95,سایت سنجش ...

سایت استخدام خوبیار| استخدامی بانک| آگهی استخدام| اخبار کار|کاریابی ...

www.khobyar.com/jobs/اخبار-استخدامی-دستگاههای-اجرایی/
Translate this page
Oct 6, 2016 - در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی ... مورخ 95/02/12لغایت 95/2/20 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند. ... ۲- هرگونه اطلاع رسانی در خصوص زمان و محل برگزاری آزمون و یا مصاحبه، نحوه صدور کارت و .

نمونه سوالات مصاحبه استخدامی گمرک

azmoon-estekhdami.rozblog.com/.../نمونه-سوالات-مصاحبه-استخدام...
Translate this page
۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نمونه سوالات آزمون گمرک سال 95 :: بانک استخدام - نمونه سوالات آزمون گمرکسال 95 زمان آزمون استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۵ 6 - زمان ...

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان بهورزی - معاونت پشتیبانی - دانشگاه ...

logistics.mubabol.ac.ir/?P=News&Act=All&Id=5665...
Translate this page
Feb 10, 2015 - ضمنا اطلاعات بهداشتی و بهورزی از موارد مصاحبه می باشد. ... زمان و مکان ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 95/8/21دانشگاه علوم پزشکی ... جلسه شورای مدیران با حضور ریاست محترم دانشگاه در اردیبهشت 95 برگزار گردید.

بانک مهر اقتصاد > اطلاع رسانی > اخبار و اطلاعیه‌ها > آزمون استخدامی 95 ...

https://mebank.ir/اطلاع-رسانی/اخبار...استخدامی-95/موارد-تکمیلی
Translate this page
2- زمان بندی مراحل مختلف آزمون مطابق با جدول ب (در اینجا) خواهد بود. ... شدگان و احراز شرایط، انجام معاینات پزشکی مقدماتی و انجام مصاحبه های عمومی و گزینشی خواهد بود.

استخدام شرکت پتروشیمی امیر کبیر سال 95(اعلام نتایج) | اهواز نیاز ...

ahwniaz.ir/استخدام-شرکت-پتروشیمی-امیر-کبیر-سال-۹۵/
Translate this page
Jun 22, 2016 - استخدام شرکت پتروشیمی امیر کبیر سال ۹۵(اعلام نتایج) ... برای مشاهده تاریخ و زمان مصاحبه افراد ثبت نامی در بخش صرفا مصاحبه اینجا را کلیک ...

دانشگاه علوم انتظامی امین در سال تحصیلی 94-95 دانشجو می‌پذیرد - کنکور

konkur.in › اخبار دبیرستان
Aug 2, 2015 - جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95 ... ثبت‌نام بیش از 258 هزار داوطلب در آزمون دکتری 96 / 6 اسفند زمان برگزاری آزمون.

آزمون قضاوت بایگانی - پایگاه خبری اختبار

www.ekhtebar.com › آزمون های حقوقی
Translate this page
نتایج مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم سال ۹۵ ... تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون مرحله دوم (تشریحی) آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۵ اعلام شد ... دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون قضاوت 95 ... قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی · نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۹۵ ...

دانلود سوالات استخدامی هلال احمر 95

farnoosh-2010.blogfa.com/
Translate this page
page آزمون استخدام هلال احمر در سال 95 دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر دریافت .... سوالات استخدامی هلال احمر اینجا کلیک کنید در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟ ... this page 3 days ago - زمان آزمون استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۵, انتشار در چهارشنبه ...

تست دانلود | سوالات استخدامی و مصاحبه

libemploy.ir/
Translate this page
برای مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش سال 95 به ادامه مطلب بروید. ... زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش آبان 95.

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت امور اساتید - معاونت آموزشی پژوهشی | نهاد ...

www.asatid.org/
Translate this page
نهاد رهبری آزمون کتبی مدرسی مصاحبه اساتید معارف اسلامی. ... رساند با توجه به در خواستهای مکرر ثبت نام متقاضیان تدریس دروس معارف اسلامی تا 95/8/7 تمدید گردید.

آگهی جذب نیروی انسانی شرکت فولاد زرند ایرانیان (تیرماه 95) / آدرس ...

www.sedayezarand.ir/46561/استخدام-شرکت-فولاد-زرند-ایرانیان/
Translate this page
Jul 21, 2016 - قابل توجه داوطلبین گرامی زمان دریافت کارت ورود جلسه آزمون استخدامی .... شود که در کلیه مراحل ارزیابی شامل آزمون استخدامی ، مصاحبه و غیره امتیازات ...

زمان مصاحبه فوریت پزشکی سال95 - اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?q=زمان+مصاحبه+فوریت+پزشکی+سال95
Translate this page
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به دنبال اعلام نتایج آزمون استخدامی در آموزش و پروش و نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی کامنت هایی در مورد زمان انجام مصاحبه اختصاصی ...

زمان مصاحبه استخدامی پزشکی قانونی اعلام شد - سایت خبری تحلیلی ...

www.tabnak.ir › اجتماعیداخلی
Translate this page
May 9, 2016 - زمان مصاحبه استخدامی پزشکی قانونی اعلام شد. کد خبر: ۵۸۷۵۹۰ ... جلدخبرورزشی/پنجشنبه27آبان95 · جلدابرارورزشی/پنجشنبه27آبان95 ...

اعلام زمان مصاحبه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه شاهد در سال 95 » خانه ...

phdhome.ir › اخبار کارشناسی ارشد وزارت علوم
Translate this page
Jul 11, 2016 - آزمون‌های استخدامی فردا برگزار می‌شود / امشب آخرین فرصت دریافت کارت ... اعلام زمان مصاحبه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه شاهد در سال 95. کد مطلب: ...

دانشکده اطلاعات | کانی نت|KaniNet

kaninet.ir/وزارت-اطلاعات-جمهوری-اسلامی-ایراندر-د/
Translate this page
۵- احراز صلاحیت استخدامی برابر ضوابط گزینش وزارت اطلاعات. ... از ابتدا تشکیل حکومتها مطرح بوده در ایران اداره برید از زمان قدیم معمول بوده و برای نخستین .... 1398, 94, 95, 96, 97, 98, 99, آزمون, ارشد, استان, استخدام, استخدامی, استخدامی اطلاعات, .... برای دانشکده اطلاعات مصاحبه دعوت شده ام اما روزانه مجاز نشده ام تکلیف چیست مصاحبه ...

اطلاعیه مصاحبه تخصصی پست های اداری آزمون استخدامی آذربایجان غربی

www.yjc.ir/.../اطلاعیه-مصاحبه-تخصصی-پست-های-اداری-آزمون-استخ...
Translate this page
Oct 2, 2016 - اطلاعیه زمان ، مکان و نحوه برگزاری مصاحبه تخصصی پست های اداری آزمون ... زمان : روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 95/7/13 و 95/7/14 براساس جدول ...

مصاحبه استخدامی | سوالات مصاحبه استخدامی با جواب - مصاحبه دانشگاه ...

www.heyvagroup.com/.../در-مصاحبه-های-دانشگاهی-و-شغلی-چه-می-پ...
Translate this page
قطعا اگر سوالات مصاحبه استخدامی ای که در پیش رو دارید را اگر بدانید همه چیز بر ... یا طرحی مشابه با این برای سال 95 وجود داره تو رو خدا اگه میشه جوابمو بدین ممنون. .... مثلا این مقاله صرفا درمورد سوالات و جو مصاحبه هست نه زمان اعلام نتایج یا شکایت از ...

استخدام 95 | آگهی استخدام | نیازمندیهای همشهری | استخدامی | کاریابی

karyab.net/
Translate this page
استخدام امروز - استخدامی 95 - آگهی استخدام سال 95 - استخدام جدید - استخدام بانک - سایت استخدام و آگهی استخدام دولتی - استخدام آموزش و پرورش - استخدام شرکت - شرکت نفت. ... سوالات مصاحبه آزمون های استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴ سوالات مصاحبه آزمون .... با خبر شدن در سریع ترین زمان ممکن از استخدامی شما می توانید با عضویت در ...

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش95 تا24مهر/برگزاری ...

nalosbas.com/مهلت-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-آموزش-وپرو/
Translate this page
Oct 11, 2016 - تذکر مهم : برگزاری این آزمون و آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی همزمان با ..... این افراد باید مدارک لازم را در زمان مصاحبه استخدامی ارا ه نمایند.

ثبت نام آزمون قضاوت 94 + 95 (تصدی منصب قضا- استخدام قضاوت )+ ...

www.newssh.ir/new.aspx?id=23523
Translate this page
Sep 5, 2015 - ثبت نام آزمون قضاوت 94 + 95 (تصدی منصب قضا- استخدام قضاوت )+ منابع و ... کتبی و مصاحبه علمی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام به عمل می‌آورد. ..... ببخشین میخواستم ازتون بپرسم زمان دقیق آزمون قضاوت و آزمون علوم ...

جزییات آزمون استخدامی شرکت ملی گاز اعلام شد - پایگاه اطلاع رسانی ...

www.mop.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?...
Translate this page
Apr 4, 2011 - بر پایه این گزارش، از داوطلبان استخدام در مقطع دکتری و فارغ ... مقرر ثبت نام نموده باشند ؛ صرفاً به مرحله مصاحبه فنی و تخصصی دعوت خواهند شد.

در مصاحبه های استخدامی بهورزی چه می پرسند؟ - نمونه سوالات استخدامی رایگان

bartarin-ketab.ir/post/210
Translate this page
برای استخدام شدن در هر جایی گذراندن یک مصاحبه استخدامی ضروری است. .... در طی این زمان است که اولین و آخرین تأثیر اعمال شده و مصاحبهکننده تصمیم میگیرد شما فرد ...

استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ - پرتال دانشگاهی کشور

www.unp.ir/news/job/goverment/44270
Translate this page
وی زمان برگزاری این آزمون را مرداد یا شهریور اعلام کرد و افزود: سازمان مدیریت و ... 5 هزار نفر پس از موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه به استخدام آموزش و پرورش در می آیند. ... این آزمون یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش خواهند دید و از مهر 95 وارد مدارس می شوند.

تکاب - استخدام

news-tkab.blogfa.com/category/33
Translate this page
تکاب - استخدام - ماهنامه اجتماعی - فرهنگی- ورزشی شهرستان تکاب (آوای تکاب سابق) ... درتاریخ 95/6/7 و 95/6/21 لازم به توضیح است اطلاعیه این سازمان درخصوص زمان ... و مصاحبه استخدامی به شرح شرایط موجود در دفترچه ، به صورت پیمانی استخدام نمایند.

بانک اقتصاد نوین - بانکدار (متصدی امور بانکی)

www.enbank.ir/Site.aspx?ParTree=11121B12&LnkIdn=10179
Translate this page
آگهی استخدام بانک اقتصاد نوین (سهامی عام) ... در عدم تطبیق اطلاعات ثبت شده در سایت و مدارک اخذ شده در زمان مصاحبه گردد، استخدام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌گردد.

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

www.srttu.edu/
Translate this page
جدول زمانبندی مراجعه ی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 وزارت آموزش وپرورش دانشگاه شهید رجایی جهت انجام مراحل مصاحبه جهت کسب اطلاعات بیشتر به این لینک ...

زمان مصاحبه استخدامی پزشکی قانونی اعلام شد ظهر دوشنبه 20 اردیبهشت 95 |

khabarche.ir/خبر/.../زمان-مصاحبه-استخدامی-پزشکی-قانونی-اعلام-... - Translate this page
May 9, 2016 - معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور برنامه زمانی بررسی مدارک داوطلبان و برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ...

سازمان سنجش - ایسنا

www.isna.ir/tag/سازمان%20سنجش
Translate this page
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور شرایط و ضوابط بومی بودن شرکت کنندگان در آزمون استخدامی رشته‌های شغلی دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، در سال جاری را ...

استخدامی بیمارستان بقایی تاریخ مصاحبه - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=استخدامی+بیمارستان+بقایی...مصاحبه
Translate this page
سوالات مصاحبه استخدامی مصاحبه استخدامی به زبان انگلیسی در دنیای امروز، نیروی انسانی، ... تا زمان شروع به کارتان در کنار شما جهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی سازمان امور .... آگهی استخدام های امروز استان خراسان رضوی – شنبه 4 دی 95.

جزئیات کامل مصاحبه گزینش استخدامی آموزش پرورش 94-95 / زمان مصاحبه ...

lfc95-bsky.rasanetv.ir/page-589998.html
Translate this page
Nov 11, 2015 - جزئیات کامل مصاحبه گزینش استخدامی آموزش پرورش 94-95 / زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمو.

محفل جامع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

tarbiatmoallem91.blogfa.com/
Translate this page
برچسب‌ها: آمادگی برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان, تربیت معلم, تکمیل ظرفیت دانشگاه ... از روز یکشنبه مورخ 95/8/23 لغایت چهارشنبه 95/8/26 در این مرحله اقدام نمایند. .... برچسب‌ها: آزمون استخدامی آموزش و پرورش, استخدامی آموزش و پرورش, زمان برگزاری ...

دانشگاه علوم پزشکی گلستان - Administration & Finance deputy ...

goums.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=15
Translate this page
صفحه اطلاع رسانی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان ... تاریخ 18 شهریور ماه 95 توسط شرکت طیب کار گلستان و برگزاری آزمون مصاحبه از سه برابر ...

نحوه و شرایط پذیرش دانشگاه تربیت معلم96-95 - صدای مشاوره تحصیلی

www.ssmt.ir/.../نحوه+و+شرایط+پذیرش+دانشگاه+تربیت+معلم+94...
Translate this page
با نوجه به تغییرات پذیرش دانشگاه تربیت معلم در سال 95 شما میتوانید با مشاوران ... ۳) نداشتن هیچگونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمت به نهادها و سازمان های دولتی و ... وضعیت تحصیلات قبلی آنان در هر زمان محرز (مراحل بررسی صلاحیت ها و مصاحبه، بدو ورود ...

سازمان سنجش،کنکور،پیام نور،کارشناسی،کارشناسی ارشد،دکتری ...

www.beytoote.com/news/university-test/
توکلی خبر داد: مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید شد ... زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های سراسری 96 - 95 ... تشریح جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری/ جزئیات مصاحبه داوطبان کدرشته‌محل‌های بورسیه سپاه ...

چگونه می‌توان "معلم" شد؟ / گزارش - کانون فرهنگی آموزش قلم چی

www.kanoon.ir › اخبار و رویداد هادانشگاه ها و مراکز آموزشی
Jul 16, 2013 - به گزارش ایسنا، دانشجویان این دانشگاه‌ها همزمان با تحصیل به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند و با دریافت حکم کارگزینی ... آغاز انتخاب رشته آزمون سراسری سال 95 ... زمان مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش اعلام شد ...

سامانه اتوماسیون استخدامی بانک سامان

https://recruit.sb24.com/
Translate this page
درصورت نیاز به تخصص شما، برای مصاحبه دعوت می‌شوید. ... لطفاً از پرکردن هرگونه فرم استخدام به نام بانک سامان در دیگر سایت‌ها خودداری کنید. • برای ورود از مرورگرهای

نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی 95 اعلام شد(آزمون 21 آبان 95 ...

failha.com/نتایج-آزمون-استخدامی-دستگاه‌های-اجرا/6519
Translate this page
Nov 11, 2016 - نمونه سوالات تخصصی استخدامی وزارت نیرو 95 +نمونه سوالات تخصصی استخدامی فولاد ... سوالات مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی ۹۵ کلیک کنید.

اعلام زمان مصاحبه 46 رشته آزمون دکتری سال 95 دانشگاه آزاد - اخبار پیام نور

pnuna.com/1395/03/اعلام-زمان-مصاحبه-آزمون-دکتری-95-آزاد.html
Translate this page
Jun 6, 2016 - پیام نورنا : تاریخ، زمان و محل مصاحبه 46 رشته آزمون دکتری تخصصی 1395 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. ... پیام نورنا : کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور فعال شد / به همراه داشتن کارت آزمون ... دانلود سوالات استخدامی.

ثبت نام استخدام در یگان ویژه نیروی انتظامی - کافه نتیار

www.cafenetyar.com/deteails.aspx?k=364
Translate this page
نمونه سوالات آزمون مصاحبه استخدام نیروی انتظامی شرایط عمومی ... 7) نحوه، تاریخ و محل برگزاری آزمون در زمان ثبت نام اعلام خواهد شد. .... سلام استخدام سال 95 هستش .

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش | اداره کل ...

tehranedu.ir/Modules/News/NewsShow.aspx?page=1&mid...
Translate this page
3 days ago - اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ... و انجام مصاحبه پذیرفته شدگان این آزمون تا پایان وقت اداری «امروز 6 دیماه 95 »اعلام ...

سایت دانشگاه علوم پزشکی آبادان-اصلی

abadanums.ac.ir/
Translate this page
برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 1395 دانشکده علوم ... قابل توجه پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی تامین نیروی پایگاه های اورژانس 115 مورخ 18/8 ... دوره آموزشی آشنایی با تصویر برداری مبتنی بر امواج اولتراسوند 5/10/95 زمان.

[PDF]) گروه ب ( سازمان ملی استاندارد ایران ) 94 اسفند ( تاریخ و ساعت مصاحبه ...

www.isiri.gov.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=0b012c98-4096...
Translate this page
Jul 16, 2016 - مهندسی مکاترونیک. 10884. مرکز اندازه شناسی ، اوزان و مقیاسها. 95/4/26. 10-10:30 ... تاریخ و ساعت مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی. ) اسفند.

اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدامی شرکت برق منطقه ای باختر | استخدامی

www.estekhdami.com/مصاحبه-آزمون-استخدامی-شرکت-برق-منطقه/
Translate this page
Oct 23, 2013 - بازگشت به صفحه آخرین اخبار استخدام وزارت نیرو. ضمناً تاریخ و زمان مصاحبه از طریق پیامک و یا تلفن به داوطلبان اعلام خواهد شد. ۱- کپی کامل از تمام صفحات شناسنامه هر کدام در یک برگه A4 ... آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد (سال 95) ...

آزمون استخدامی شرکت گسترش انفورماتیک ایران

order.iraninfotech.com:82/Sabtenam/Default.aspx?pagename...
Translate this page
1395/06/28 -- لیست افراد واجد شرایط جهت شرکت در آزمون و مصاحبه ... 1395/03/29 -- شروع مصاحبه با پذیرفته شدگان در آزمون ، از تاریخ 95/4/5 در مراکز استانها خواهد ...

نمونه سوالات آزمون استخدامی مشترک فراگیر 95 - طلا فایل

talafile.ir/سوالات-آزمون-استخدامی-مشترک-فراگیر-95/
Translate this page
Jul 6, 2016 - ضمناً پیرواطلاعیه های منتشره درتاریخ 95/6/7 و 95/6/21 لازم به توضیح است اطلاعیه این سازمان درخصوص زمان ثبت نام و برگزاری آزمون استخدام برای ...

انجمن کارشناسان بهداشت ایران

www.akba.ir/
Translate this page
زمان اعلام اسامی افراد ذخیره فراخوان جذب نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ... آزمون استخدامی نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد امروز مورخ 95/6/11 اعلام خواهدشد. کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدامی که در مصاحبه شرکت نموده اند می توانند با ...

تست دانلود | سوالات استخدامی و مصاحبه - استخدام

testdownload.ir/category/127/استخدام
Translate this page
7 days ago - تست دانلود | سوالات استخدامی و مصاحبه - استخدام - تست دانلود | دانلود سوالات استخدامی ... زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش آبان 95.

راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران - نفت نیوز

www.naftnews.net/.../راهنمای-آزمون-استخدامی-شرکت-ملی-نفت-ایرا...
Translate this page
راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران مـقدمـه:شرکت ملی نفت ایران به ... آزمون کتبی، مصاحبه فنی/ تخصصی و روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش استخدام می نماید. ... 1ـ4ـ دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری در زمان ثبت نام

نمونه سوالات استخدامی رایگان

www.bartarin-ketab.blogfa.com/
Translate this page
نام کتاب : دانلود رایگان سوالات مصاحبه استخدامی و گزینش. ناشر : برترین کتاب .... استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴+ زمان ثبت‌ نام آزمون استخدامی جدید · استخدام موسسه ...

استخدام - شرکت ملی گاز ایران-شرکت ملی گاز ایران

www.nigc.ir/Portal/home/showpage.aspx?object...
Translate this page
استخدام. دوشنبه 13/4/1390. اعلام اسامی نفرات مرحله مصاحبه علمی شرکت مجتمع گاز ... برگزاری آزمون کتبی روانشناختی متقاضیان استخدام در شرکت ملی گاز ایران.

معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه امام حسین(ع) - برق ارشد

www.bargharshad.ir › اخبار آموزش و دانشگاه
Translate this page
Jun 30, 2012 - 1) از طریق آزمون استخدامی داخلی سپاه از دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر برای پذیرش بصورت .... زمان مصاحبه دانشگاه امام حسین (ع) از طریق تماس دانشگاه به داوطلبان اعلام شده بود. .... توی کارنامه تعداد شرکت کننده هارو زده بود95 نف.

5 نکته ی عالی برای مصاحبه های استخدامی - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخستاجتماعی

Searches related to زمان مصاحبه استخدامی 95

استخدام شهرداری 94

استخدام شهرداری اصفهان

استخدام شهرداری فارس

استخدام شهرداری خوزستان

استخدام شهرداری مازندران

استخدام شهرداری آذربایجان شرقی

نتایج آزمون استخدامی شهرداری خوزستان

استخدامی های دولتی سال 95موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۱۰/۰۹
مهناز افشاری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی