دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 97

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 96 نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95 نمونه سوالات آموزش و پرورش اسفند 96 سوالات استخدامی آموزش و پرورش95 دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95 نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 97

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 96 نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95 نمونه سوالات آموزش و پرورش اسفند 96 سوالات استخدامی آموزش و پرورش95 دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95 نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش بهمن 96
دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش نیمه اول 96
دانلود سوالات آموزش و پرورش 97 فروردین +دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 97

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95

نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95

نمونه سوالات آموزش و پرورش 95

سوالات استخدامی آموزش و پرورش95

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95

سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص ۹۶

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

داشــبورد

/سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش ۹۷ +سوالات سالهای قبل

سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش ۹۷ +سوالات سالهای قبل

سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش ۹۷ +سوالات سالهای قبل استخدام دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور سال ۹۵

۱۵ اسفند ۹۶ -ایران ۱۴۰۰ با کمبود ۴۰۰ هزار معلم روبرو است

 همدان-ایرنا- رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ ایران با کمبود حدود ۴۰۰ هزار معلم روبرو می شود، گفت:در این شرایط یکی از دغدغه های اساسی، جذب درست و تامین نیروی انسانی متخصص و توانمند در حوزه تعلیم و تربیت است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ اسفند ۹۶: احتمال برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در ۲۰ فروردین ماه

سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برابر یک برنامه اعلان‌شده از قبل، در مرکز سامد استان(سامانه ارتباط مردمی دولت) حاضر شد و به سوالات و ابهامات شهروندان در حوزه آموزش و پرورش استان پاسخ داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران «سیدعلی قاسمی » صبح امروز چهارشنبه برابر اعلان قبلی در مرکز سامد( سامانه اطلاع‌رسانی دولت) حاضر شد و پاسخ تماس‌های مردم را داد. براساس گزارش خبرنگار روابط عمومی، تعداد تماس‌ها به اندازه‌ای زیاد بود که نقی شادمان معاون هماهنگی مدیرکل نیز در مکان تعبیه شده مستقر شد و به سوالات شهروندانی که از سراسر استان تماس می‌گرفتند، پاسخ داد.

باتوجه به این نکته که آموزش و پرورش نهادی مردمی- حاکمیتی است که کمتر فرد یا خانواده‌ای را می‌توان یافت که مستقیم یا غیر مستقیم با این دستگاه ارتباط نداشته باشد و در حقیقت ذینفعان حوزه آموزش و پرورش بسیار متکثر هستند، انتظار می‌رفت که تماس‌ها  با مدیرکل آموزش و پرورش، بسیار بیشتر از مدیران سایر دستگاه‌ها باشد، انتظار به‌جایی که محقق شد و تمام خطوط تلفن، در تمام مدت زمان مشخص شده برای حضور مدیرکل -۹ تا ۱۱-  پر بود به شکلی که امکانی برای پاسخ به تمام تماس‌ها نبود. اما در نهایت به ۵۵ تماس پاسخ داده شد.

نقی شادمان معاون هماهنگی آموزش و پرورش مازندران در خصوص موضوع تماس‌ها به خبرنگار روابط عمومی گفت: بیشتر تماس‌ها در خصوص جذب نیرو بود که البته به شهروندان محترم توضیح دادیم جذب نیرو تابع قوانین کشوری است و براساس آزمون انجام می‌شود. آزمون‌های استخدامی یا از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و یا از طریق سازمان سنجش و براساس نیازسنجی که وزارت آموزش و پرورش از استان‌ها انجام داد، صورت می‌گیرد. اخیراً هم براساس دستورالعمل جدیدی قرار شد آزمونی از مربیان پیش‌دبستانی که سابقه همکاری با ما را داشتند برگزار شود. وزیر محترم هم اعلان کرد در بیستم فروردین قرار است هجده‌هزار نیرو جذب آموزش و پرورش شوند و این هجده‌هزار نفر هم شامل پیش‌دبستانی، هم شامل آزاد و هم ماده ۲۸ خواهد شد اما باید مشخص شود سهم مازندران از این تعداد چند نفر هستند که در انتظار دستورالعمل وزارتی هستیم.

شادمان افزود: از دیگر موارد مورد پرسش شهروندان، معلمان مدارس غیردولتی بودند و می‌خواستند بدانند آیا می‌توانند انتظار جذب داشته باشند یاخیر که در پاسخ به این عزیزان هم گفتیم مدارس غیردولتی، درحقیقت زیرمجموعه بخش خصوصی تعریف می‌شوند و آموزگاران شاغل در این بخش هر سابقه و هرتوانمندی که داشته باشند، باز هم مجوزی برای جذب در آموزش و پرورش محسوب نمی‌شود.

منبع: سایت وزارت آموزش و پرورش

خبر ۳۰ بهمن ۹۶ – جذب ۱۸ هزار نفر در استخدامی جدید آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش درباره جذب نیروی انسانی گفت: حدود ۱۸ هزار نفر در آزمون استخدامی مجدد آموزش و پرورش جذب خواهند شد و احتمالاً فروردین ۹۷ آزمون استخدامی برگزار می‌شود و مهر ۹۷ تعدادی از آنها به عنوان معلم جذب خواهند شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ بهمن ۹۶ – خبر رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۶

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: با ۶۶ نفر افزایش سهمیه در آزمون استخدامی، ۶۰۰ نفر نیروی جدید به صورت پیمانی جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.

قاسمی افزود: آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان در رشته‌های، زیست شناسی، ادبیات عرب، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، آموزگار تربیت بدنی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده، مهندسی الکترونیک، مهندسی باغبانی، مهندسی برق، مهندسی تاسیسات، مهندسی چاپ، مهندسی سرامیک، مهندسی صنایع شیمیایی، مهندسی صنایع چوب، مهندسی صنایع فلز، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک خودرو، مهندسی نقشه کشی معماری است.

وی اضافه کرد: ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار را از سایت و کانال رسمی آموزش و پرورش استان قزوین پیگیری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: زمان ثبت نام و جزئیات آن به محض دریافت اخبار دقیق اطلاع رسانی می‌شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


آموزش و پرورش نیروی جدید جذب می‌کند

نورالله اکبری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان صبح امروز در جلسه مسئولان آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه مطابق نظام جدید آموزش و پرورش از سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ بار دیگر پایه دوازدهم به دوره دوم متوسطه بازمی‌گردد، گفت: این افزایش سنوات دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل پایه یازدهم هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش را با چالش روبرو می کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


۲۶ بهمن ۹۶ – رشته‌های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از افزایش سهمیه استان قزوین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبرداد.

سالار قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: براساس آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۶۰۰نفر نیروی جدید به آموزش و پرورش استان قزوین به صورت پیمانی جذب می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین افزود: سهمیه آموزش و پرورش استان قزوین در مناطق مختلف استان و در رشته‌های، زیست شناسی، ادبیات عرب، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، آموزگار تربیت بدنی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی،  زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده، مهندسی الکترونیک، مهندسی باغبانی، مهندسی برق، مهندسی تاسیسات، مهندسی چاپ، مهندسی سرامیک، مهندسی صنایع شیمیایی، مهندسی صنایع چوب، مهندسی صنایع فلز، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی معدن، مهندسی مکانیک خودرو ، مهندسی نقشه کشی معماری است.

وی اذعان کرد: ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود و متقاضیان شرکت در این آزمون می توانند آخرین اطلاعات و اخبار را از سایت و کانال رسمی آموزش و پرورش استان قزوین پیگیری کنند و زمان ثبت نام و جزئیات آن به محض دریافت اخبار دقیق اطلاع رسانی می‌شود.


خبر ۲۵ بهمن ۹۶ – جذب ۶۰۰ نفر در آموزش و پرورش هرمزگان

منوچهر ضیایی رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت:با برگزاری آزمون استخدامی ماده ۲۸ که تا پایان سال از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود ۶۰۰ نفر جذب آموزش و پرورش هرمزگان می شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ بهمن ۹۶ – ثبت نام در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش از نیمه اول اسفند ماه جاری

معاون پژوهش و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان گفت : برای سال آینده ۲۳۰ نیرو از طریق آزمون سراسری در اداره کل آموزش وپرورش استان خراسان شمالی جذب خواهند شد .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛ قنبر علی خوش آینه معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با بیان این که ثبت نام از طریق سازمان سنجش به صورت فراخوان نیمه اول اسفند ماه جاری انجام می شود ، گفت : برای سال آینده ۲۳۰ نیرو از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ قانون خدمات کشوری بعد از مراحل مصاحبه ، گزینش و معاینات پزشکی وارد عرصه آموزش و پرورش استان خراسان شمالی خواهند شد .

وی افزود : فارغ التحصیلان دانشگاه ها در مقاطع لیسانس و مقاطع بالاتر می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند .

خوش آینه با اشاره به این که در این آزمون ۴۰ درصد نیرو در مقاطع ابتدایی جذب خواهند شد ، گفت : ۶۰ درصد جذب نیرو نیز به سایر رشته های نظری ،پایه و فنی اختصاص دارد .

وی تصریح کرد : در استخدام اخیر استان خراسان شمالی به ۵ بوم تقسیم شده است که ۱-رازو جرگلان و مانه و سملقان و بجنورد ۲- گرمه و بجنورد ۳-جاجرم و بجنورد ۴ اسفراین و بام و صفی آبادو ۵- شیروان وفاروج با توجه به کد شهرستان ثبت نام خواهند شد .

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


خبر ۲۴ بهمن ۹۶ – سهم ۴۳۱ نفری بوشهر از استخدام آموزش و پرورش

خبر ۱۹ بهمن ۹۶ – استخدام ۱۵هزار نفر در آموزش و پرورش

خبر ۱۹ بهمن ۹۶ – تلاش برای برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تا پیش از عید

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تمام تلاش ما بر این است که آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تا پیش از عید برگزار شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام شرایط آزمون آموزش و پرورش خبردار شوید در کانال تلگرام استخدام عضو شوید.


خبر ۱۸ دی ۹۶ – آزمون استخدامی آموزش و پرورش به بهمن موکول شد


خبر ۲۱ آذر ۹۶ – اعلام نتیجه نهایی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۶

با آرزوی موفقیت برای کاربران استخدام  گرامی بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی می‌رساند که نتیجه نهایی اعلام گردید.


خبر ۱۲ آذر ۹۶ – اعلام جزئیات «آزمون استخدامی» طی هفته آتی

خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش از اعلام جزئیات و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل هفته آینده خبر داد.
به گزارش ایسنا، سید محمد بطحایی در حاشیه مراسم تجلیل از خادمین نماز که در سالن اجتماعات وزارت آموزش و پرورش برگزار شد در پاسخ به پرسشی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: یک کندی کار در این خصوص پیش آمده است.
وی افزود: امید است جزئیات آزمون اوایل هفته آینده مشخص و اعلام شود. هنوز زمان آن مشخص نیست و یک بخشی از اشکال ناشی از این است که برخی ظرفیت‌ها به دلیل حدنصاب نداشتن نمره خالی مانده است.
وزیر آموزش و پرورش درباره ماندگاری قهرمانان ملی در کتب درسی گفت: ریزعلی خواجوی، دهقان فداکار حذف نشده و در کتاب فارسی هست و در درس سیمای فداکاران به همراه برخی دیگر از ایثارگران و فداکاران اشاره ای هم به وی شده است.
بطحایی ادامه داد: همینطور که در تاریخ جلو می رویم مصادیق متعددی از فداکاران را در کشور شاهدیم که حقی به گردن ما دارند و به تناوب از همه فداکاران که در عرصه های مختلف از خود گذشتگی داشتند نام می بریم و خاطره‌شان را گرامی می‌داریم.
به گفته وی، آموزش و پرورش از موفق‌ترین و پر تلاش‌ترین دستگاه‌های اجرایی در برپایی نماز جماعت است که نسبت به برپایی نماز در حوزه های مختلف اداری و ستادی و مدارس اقدام می کند. امیدواریم با فراهم کردن بسترهای مناسب و رفع موانع که باعث می شود نمازگزاران رغبت کمتری به برپایی نماز جماعت داشته باشند در آینده شاهد باشکوه تر شدن نماز جماعات باشیم.


خبر ۲۳ آبان ۹۶ – برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در دی ماه

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آزمون استخدامی این وزارتخانه دی ماه برگزار می‌شود، گفت: سالانه ۲۶ هزار نیروی آموزش و پرورش در مرخصی زایمان هستند، ۱۱ هزار نیرو در مأموریت بوده و ۴۲ هزار نفر در تربیت معلم، دانشجو هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 


دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش 

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش ۹۵

آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش ۹۳

 

 

برچسب ها: 93آموزش و پرورشآگهی استخدام آموزش و پرورش سال 94آگهی استخدام آموزش و پرورش مرداد ماه 94استخدام آموزش و پرورش 97استخدام آموزش و پرورش سال 94استخدام آموزش و پرورش سال 95استخدام در اهوازاستخدام دولتیاستخدام ۱۸۵۳ نفر در آموزش‌وپرورش خوزستاناستخدامی آموزش و پرورش سال 94نتایج آزمون

دیدگاه ها (۱,۸۸۰)

 1. Samira می‌گه:

  سلام چرا اسمی از رشته روانشناسی تو لیست نیست دوره های قبل روانشناسی میخاستن واسه آموزگار ابتدایی

  پاسخ دادن
 2. مهری فولادی می‌گه:

  با عرض سلام
  زمان دقیق ثبت نام استخدامی در آموزش وپرورش استان کرمانشاه چه تاریخی می باشد.
  لطفا اطلاع رسانی فرمایید
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • MODIR می‌گه:

   تاریخ دقیق مشخص نشده است.

   پاسخ دادن
 3. غلامرضا حسین پور می‌گه:

  سلام من فوق لیسانس حسابداری دارم میتونم در این آزمون شرکت کنم شرایط سنی نداره متولد ۶۴ و دارای پایان خدمت انجام شده

  پاسخ دادن
 4. رضا می‌گه:

  استخدام از تمام استان هاست

  پاسخ دادن
 5. رضا می‌گه:

  سلام می خواستم بپرسم این ازمون برای کلیه استانها است استان کرمانشاه هم هست

  پاسخ دادن
 6. سپیدم می‌گه:

  سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید.من رشتم ارشد روانشناسی تربیتی هست.میتونم شرکت کنم؟ دوره قبل آزمون رشته منو هم میخواست.

  پاسخ دادن
 7. آمنه می‌گه:

  آمنه فروغ فرید.من کارشناسی علوم تربیتی و ارشد آموزش بزرگسالان دارم.ولی متاسفانه اسمی از این رشته نیاوردن درصورتیکه علوم تربیتی مختص آموزش وپرورش هست.ممنون میشم جوابمو بدین.

  پاسخ دادن
 8. مریم می‌گه:

  چرا اسمی از رشته اقتصاد هیچ وقت در استخدامی آموزش و پرورش نیست؟

  پاسخ دادن
 9. افسانه می‌گه:

  سلام . چرا رشته مهندسی شهرسازی جز استخدامی ها نیست ؟اونم مثل معماری و عمرانه.

  پاسخ دادن
 10. افسانه می‌گه:

  سلام . چرا رشته مهندسی شهرسازی جز استخدامی ها نیست .اونم مثل معماری و عمرانه

  پاسخ دادن
 11. دانیال می‌گه:

  سلام.چرا تو هر استخدامی خبری از رشته مهندسی فناوری اطلاعات نیست!!!؟؟

  پاسخ دادن
 12. نور می‌گه:

  سلام من مادری فرهنگی و پدری ایثارگر و رزمنده دارم که خداوند آتها رابرایم سالیان سال نگه دارد رشته تحصیلی ام فوق لیسانس حقوق خصوصی است آیا آموزش و پرورش در استخدامی هایش به یک مشاور حقوقی نیاز ندارد ؟چرا از استخدام رشته حقوق صحبتی به میان نمی آید؟

  پاسخ دادن
 13. سحر می‌گه:

  چرا رشته مهندسی مواد تو هیچ کدوم از ازمونا نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 14. محمد می‌گه:

  جالبه اونایی که قبول میشن میرن پشتشونم نگاه نمیکنن..یا میان اینجاهم قشنگ و کامل راهنمایی نمیکنن..واقعا خدا قوت

  پاسخ دادن
  • abbas می‌گه:

   من قبول شده دوره قبلم.چه راهنمایی مبخواین؟

   پاسخ دادن
   • حسن می‌گه:

    سلام شرط معدل هم داره زیر ۱۴ مشکلی نداره؟

    پاسخ دادن
 15. الناز می‌گه:

  سلام.من رشتم حقوقه.ولی آموزش پرورش هیچوقت رشته مارونمیگیره.میخام رشته آموزگارابتدایی بخونم.خواستم بگم آموزش پرورش با مدرک ارشد رشته غیرمرتبط رومیگیره یابایدیکی باشه رشتمون بالیسانس.ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
 16. مهدی عنبری می‌گه:

  با سلام و احترام
  قابل توجه دوستان عزیزی که در روزهای اخیر به دلیل تاخیر گزینش در اعلام اسامی و عدم هماهنگی میان گزینش و دانشگاه فرهنگیان و… نتوانسته اند در دوره آموزشی دانشگاه فرهنگیان ثبت نام کنند…
  بعد از پیگیری های مکرر در معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، مذاکره حضوری با جناب آقای دکتر علیین و همچنین رایزنی با معاون محترم پرورشی وزیر جناب آقای دکتر فیض، بر اساس مکاتبه ی جناب مهندس چهاربند با جناب دکتر موسی پور(رییس دانشگاه)، قرار است که دانشگاه فرهنگیان تا پایان روز یکشنبه ۱۵ مرداد از عزیزان ثبت نام نماید.

  پاسخ دادن
 17. الهام می‌گه:

  سلام رشته تحصیلی من مهندسی تکنولوزی نرم افزار است میخواستم برای شغل هنرآموز کامپیوتر ثبت نام کنم سیستم میگه تحصیلات با تحصیلات قابل پذیرش در شغل سازگاری ندارد.مگه رشته من شامل مهندسی کامپیوتر نمیشه؟در دفترچه نوشته کلیه گرایش های مهندسی کامپیوتر میتونن شرکت کنن لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
 18. سارا می‌گه:

  سلام. من دو سال در یه مهد دولتی مربی بودم که بیمه سالی ۴ ماه داشت، متولد دیماه ۶۴ هستم. میخاستم بدونم که شرایط سنی من برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تیرماه مناسب است؟ مدرک کارشناسی دارم.

  پاسخ دادن
  • احمدی می‌گه:

   سلام من متولد۵۷ هستمودانشجوی کارشناسیارشد هستم می توانم در آزمونآ موزش وپرورش شرکت کنم؟

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۱۲/۱۶
مهناز افشاری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی