دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 98

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 97نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95 نمونه سوالات آموزش و پرورش اسفند 96 سوالات استخدامی آموزش و پرورش95 دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95 نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 98

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 97نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95 نمونه سوالات آموزش و پرورش اسفند 96 سوالات استخدامی آموزش و پرورش95 دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95 نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95 سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش بهمن 96
دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش نیمه اول 96
دانلود سوالات آموزش و پرورش 97 فروردین +دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 97

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95

نمونه سوالات درسی آموزش و پرورش95

نمونه سوالات آموزش و پرورش 95

سوالات استخدامی آموزش و پرورش95

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش+pdf95

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 95

سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95

آخرین مطالب

ایجاد و حفاظت از درختان در گاوآهن


از بین بردن دام از مرتع در طی مراحل درختی ممکن است برای ادغام موفقیت آمیز درختان در مرتع باشد. در حالی که بسیاری از عوامل بر بقای درخت تاثیر می گذارد، پروژه های تحقیقاتی محوطه ای در مرکز مطالعات کشاورزی و کشت و زرع دره Shenandoah ویرجینیا تکنیک می گوید که درختان تازه کاشته می توانند از دام ها محافظت شوند که در غیر این صورت آنها را از بین ببرد.

هدف پروژه تزیین سیلووپازایت در این مزرعه نشان دادن چگونگی ایستادن چوب سخت کاشته شده در سایت با کیفیت متوسط ​​می تواند به یک علوفه مجتمع، دام و سیستم تولید چوب تبدیل شود. در این مورد، سیلووپاسورتی توسط نازک شدن یک تخته چسبیده به چوب غیرمجاز پر از گونه های مهاجم (عمدتا بوته ای ( Lonicera spp )) ایجاد شد. خاکستر سبز ( Fraxinus pennsylvanica ) گونه های غالب گونه های درخت است. متأسفانه خرس خاکستر زمردی این درختان را کشف و ویران کرد و آنها باید برداشته شوند و سیلوپاشی حاصل را با درختان بیش از حد کم کنند.

 • آفتابگردان
 • حفاظت از درخت

مواد غذایی: یک بستر جدید برای ایجاد مناظر تولیدی در فضاهای عمومی و مدنی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مأموریت اقامت زمین ( http://inhabit.earth ) تثبیت آب و هوای جهانی است. تحقیقات در حال ظهور است که نشان می دهد که اکثر سیستم های جنگلی کشاورزی در زمینه جداسازی کربن بهتر از جنگل های طبیعی هستند. این کار به خوبی در کارهای ذهنی مانند راه حل های کشاورزی کربن و برنامه ریزی پروژه، مستند شده است.

ما از رویکردهای نوآورانه استفاده کرده ایم که از جنگل های شهری برای مقابله با چالش های اکولوژیکی پیچیده و شروع به تثبیت آب و هوا استفاده می کنند. این نوآوری در ادغام و گسترش زمینه های مختلف فعالیت مانند کشاورزی، برنامه ریزی منطقه ای، کشاورزی شهری، معماری منظر، پرورش و توسعه اقتصادی است.

 • جنگل غذایی
 • شهری
 • مناظر طبیعی
 • مواد غذایی
 • غذا

درخت شاهزاده خانم: پیوند گمشده برای Silvopastures های موفقیت آمیز سرد-آب و هوا-شدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

Silvopasture، ترکیبی عمدی از درختان، گیاهان علوفه و دام ها به عنوان یک سیستم یکپارچه و با شدت مدیریت، یک عملیات جنگلداری کشاورزی است که مناظر را در سراسر جهان بهبود می بخشد. یک شکل از سیلووپاسورتی وجود دارد که به نام Silvopasture شدید است، که از زمان آغاز به کار استرالیا در دهه 1970، رشد سریع در هوای گرمسیری را تجربه کرده است (Cardona et al.، 2014). Silvopasture فشرده ترکیبی از مراتع سالم با تعداد 4000 درخت نافذ است که در هر هکتار کاشته می شود. درختان همراه با مرتع پرورش می یابند، و حیوانات از ساحه چرخانده می شوند تا درختان و مرتع بتوانند بهبود یابند. اگر چه این سیستم خود را به عنوان یک کاتالیزور برای افزایش قابل توجه تولید غذا و تنوع زیستی در مناطق گرمسیری (Cardona et al.، 2014) ثابت می کند، نمونه های آب و هوایی معتدل چندانی نیستند.

 • آفتابگردان
 • علوفه درخت
 • paulownia tomentosa

موسسه ساوانا میزبان 6 مزارع جمع آوری مزرعه است


مؤسسه ساوانا در 6 دسامبر سال هجدهم و هشتم در مادیسون، ویسکانسین برگزار شد. این رویداد سالانه تولید کنندگان، محققان، متخصصان و علاقه مندان برای دو روز از شبکه سازی، اشتراک دانش و جشن ها را به ارمغان می آورد.

 • کشاورزی چند ساله
 • مدیسون
 • ویسکانسون
 • موسسه ساوانا
 • این را به اشتراک بگذاریدموافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۸/۰۴/۰۴
مهناز افشاری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی